Problem przedwczesnego wytrysku obecnie jest niezwykle popularnym zjawiskiem. Zaliczamy go do podstawowych seksualnych dysfunkcji naszych czasów.

Może on pojawiać się niezależnie od wieku mężczyzny, nawet u najbardziej doświadczonych. W większości przypadków to problem natury psychicznej. Mężczyźni bardzo często nawet podświadomie obawiają się stosunku, czując jednocześnie lęk i stres. Należy więc wcześniej zadbać o sprzyjającą atmosferę i większy relaks.

Jak już wspomniano powyżej zbyt wczesny wytrysk dotyka mężczyzn bez względu na wiek. Liczne badania oraz dane kliniczne potwierdzają, że w tej samej mierze zdarza się on młodym mężczyzna jak oraz starszym panom. Przedwczesny wytrysk związany jest także z ubytkiem serotoniny. Jest to choroba która przydarza się w każdym wieku.

SperMAX Control

spermaxcontrolSperMAX Control to suplement diety, którego skład oparty jest tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach. Podstawowym zadaniem preparatu jest wspomaganie życia seksualnego. SperMAXControl możemy dostać pod postacią łatwych do połknięcia kapsułek. Zawiera on cały szereg naturalnych składników zwiększających możliwości seksualne, a także obfitość wytrysku. Tak genialny efekt uzyskano łącząc ze sobą szereg substancji roślinnych z wielu kontynentów.

SperMAX Control skład
SperMAX Control to preparat w kapsułkach, który zawiera masę składników, mających polepszyć życie seksualne. Seks będzie intensywniejszy, a wytrysk będzie bardziej obfity. Tak doskonały efekt uzyskano łącząc ze sobą szereg odpowiednio dobranych substancji roślinnych z wielu kontynentów. Składniki aktywne suplementu to głównie ekstrakty z roślin, dlatego są w pełni bezpieczne.

L-arginina – Pomaga wzmocnić erekcję oraz poprawić krążenie. Dzięki temu korzystnie oddziałuje na nasilenie erekcji i poprawe doznań seksualnych.

Żeń-szeń – Doskonale poprawia seksualną sprawność, powoduj ąc rozszerzenie naczyń krwionośnych, potrzebne do osiągnięcia mocnej oraz trwałej erekcji.

Żeń-szeń indyjski – Wpływa na poziom libido, jednocześnie wspomaga produkcję hormonów, testosteronu a takżei nasienia.

Żeń-szeń brazylijski Suma – roślina pochodząca z lasów deszczowych Ameryki Płd. wpływa na poziom głównego męskiego androgenu we krwi. Zwiększa popęd płciowy i wpływa na funkcje seksualne.

Ziele owsa – podnosi poziom tego samego androgenu co Suma. W medycynie tradycyjnej owies znany był także jako środek uspokajający.

Guarana – Kompleksowo pobudza organizm, zwiększa jego możliwości seksualne oraz reguluje funkcje układu nerwowego.

Lubczyk – znany i od wieków wykorzystywany jako afrodyzjak

Korzeń Maca – Zwiększa ukrwienie narządów płciowych. Dodatkowo jest cenionym afrodyzjakiem, powoduje lepsze odczucie organzmu i podnosi czułość penisa na dotyk.

Muszatałowiec – ma wpływ na potencję a także podwyższa libido.
SperMAX Control dawkowanie
Zaleca się przyjmować 2 kapsułki SperMAX Control dziennie. 1 kapsułkę trzeba przyjąć rano, a drugą wieczorem. Należy popić je 25 mln wody.
SperMAX Control efekty
Dłuższy seks będący satysfakcją dla obydwu stron
Mocniejszy wytrysk to dłuższy orgazm
Erekcja, z której będziesz mógł być dumny
Wyższe libido

Jak powstaje wytrysk?
Wytrysk nasienia jest złożonym fizjologicznym procesem, będącym pod stałą kontrola ośrodkowego układu nerwowego jak również obwodowego. Aby mogło dojść do całkowitego wytrysku musi zaistnieć cały szereg zdarzeń min. czuciowych. Mówimy tu o czuciu na poziomie prącia, a kończymy na emocjach. Zbyt wczesny wytrysk jest więc zaburzeniem przewodnictwa impulsów nerwowych na poziomie układu nerwowego.
Jak przedwczesny wytrysk wpływa na związek?

Zobacz >> SperMAX Control

Jeżeli mężczyzna ma problem z wytryskiem to cierpi także partnerka,ponieważ taki związek nie jest szczęśliwy. Główny scenariusz to wzajemne obwinianie się. To ogromny błąd ponieważ przedwczesny wytrysk jest chorobą, którą trzeba leczyć. W konsekwencji kochankowie nabierają do siebie dystansu, zaczynają też unikać seksu. W momencie gdy powinien być czymś spajającym związek, pogłębia napięcie a także zwiększa cierpienie.